https://www.high-endrolex.com/4

Fischer | SF České Budějovice
 

Fischer

Webové stránky

www.fischer-ski.cz

Kontakt na distributora

info@sfcb.cz

Media databáze

www.fischersports.com

Firma Fischer je světově uznávaným tradičním výrobcem kvalitního sportovního vybavení. Generálním dovozcem zboží Fischer jsme již od roku 1991.

Tradiční rakouská firma Fischer odjakživa patří ke značkám, které určují trendy vývoje lyžování. Jako jediná velká lyžařská firma je dodnes ve vlastnictví rodiny zakladatele Josefa Fischera. Od poloviny šedesátých let, kdy Fischer v rakouském Riedu otevřel novou továrnu na výrobu lyží, tehdy největší na světě, je jedním z nejvýznamnějších světových producentů. Výroba a vývoj běžeckých lyží Fischer, které dnes zaujímají na světovém trhu zcela dominantní pozici, se datuje od začátku sedmdesátých let.

  

Na lyžích s logem se třemi trojúhelníčky získávaly vavříny sportovní legendy jako Hans Klammer nebo Björn Daehlie. Na sjezdových lyžích značky Fischer jezdili dnes už legendární Ivica Kostelič či naše nejlepší lyžařka všech dob, Šárka Záhrobská. Téměř celá špička běžeckého lyžování je již mnoho let v barvách Fischer. Marit Björgen, Justyna Kowalczyk, Therese Johaug, Petter Northug, Dario Cologna, Martin Johnsrud Sundby, Lukáš Bauer a mnoho dalších.

https://www.fischersports.com/mediadb