Löffler

Webové stránky

www.fischer-shop.cz/loffler

Kontakt na distributora

info@sfcb.cz

Löffler je prvotřídní rakouská značka specializující se na inovativní sportovní oblečení nejvyšších kvalit. Nabízí vysoký komfort a funkčnost nejen při vytrvalostních sportovních aktivitách, ale i při volnočasovém využití.

Oblečení je vyráběno výhradně v zemích Evropské unie, kvalita materiálů a zpracování je vždy na prvním místě. Löffler je součástí koncernu Fischer.

 

Sortiment a prodejny

Pokud chcete ideálně využít vlastnosti oblečení Löffler, začněte od spodního prádla a pokračujte přes sportovní trika či mikiny a kalhoty až k perfektním bundám.

Aktuální informace o sortimentu a prodejnách, kde je možno toto sportovní oblečení zakoupit, najdete na našich stránkách www.fischer-shop.cz.

Inovace

Lyžař

Nové produkty a technologie jsou vyvíjeny a testovány ve spolupráci s vrcholovými sportovci. Získané poznatky jsou neustále přenášeny do produkce nových kolekcí. Löffler, jako prémiová značka sportovního oblečení, je zaměřen na neustálé zlepšování existujících produktů i technologií s hlavním cílem: vyhovět nejvyšším požadavkům sportovců.

 

Férové sportovní oblečení

Mnoho let kráčí firma Löffler cestou úspěšného a hlavně udržitelného managementu. V době, kdy mnoho výrobců přesunuje vlastní výrobu do zemí na dálném východě, Löffler podporuje výrobu v Evropě. Výrobu, která se řídí etickými zásadami v přístupu ke kompetentním a pozitivně motivovaným zaměstnancům.

Logo Premium Quality from Austria

 

Materiály

Kvalita oblečení je spojena s materiály jako:

  • TRANSTEX - pro rychlé odvádění potu od pokožky
  • COLIBRI-PACLITE a GORE-TEX COLIBRI - nejlehčí GORE-TEX na světě
  • WINDSTOPPER - ochrana proti profouknutí
  • COMFORT STRETCH - mikrovlákno s vysokou pružností, zaručuje perfektní volnost pohybu, dokáže transportovat pot, je prodyšné, odpuzuje vodu a odolává špíně
  • DOUBLE DRY - spojení dvou různě silných vláken, které díky kapilárnímu efektu urychluje přesun potu. Velice pružné a prodyšné.